O projektu

Prodej bytů na ulici Mlýnská Prostějov

Projekt Byty Mlýnská vznikl jako pokračování v úsilí společnosti StavimeSny.cz, která dosud vytvářela koncepty pasivních a nízkoenergetických, převážně rodinných domů. Projekt bytového domu v Prostějově na Mlýnské ulici ctí a splňuje veškeré požadavky nejvyšších standardů na moderní bydlení. Jedná se o jeden z prvních, ne-li dokonce první, nízkoenergetický bytový dům, který v Prostějově vzniká. Nízké energetické náklady na provoz domácností se v současné době stávají u rodinných domů běžným požadavkem, bohužel vzhledem k vyšším finančním nákladům na výstavbu, jsou nízkoenergetické bytové domy stále výjimečné. Vytvořili jsme dům, který požadavky na nízkoenergetické bydlení splňuje, a přináší tak nízké provozní náklady na bydlení. Dům v pojetí současné atraktivní architektury s výraznou identitou, poskytuje pohodlné moderní bydlení v klidné lokalitě s perspektivou nižších nákladů do budoucna.

Moderní bytový dům se nachází v klidné lokalitě ulice Mlýnská, v blízkosti centra města Prostějova s výtečnou dostupností nejen do centra, ale i do nedalekého parku. Znamená to tedy nejen bydlení s klidovou zónou parku a rybníku v dosahu, ale i dostupnou občanskou vybavenost nutnou pro pohodlí vašeho bydlení jako je parkoviště, škola, školka, OA, ZUŠ, Městský úřad, a v neposlední řadě možnost snadných nákupů.

Bytový dům Mlýnská je třípodlažní. Třetí podlaží je řešeno třemi nadstandardními mezonetovými byty, poskytujícími krásný výhled na město Prostějov. Zájemce o bydlení si tedy v tomto bytovém domě může vybrat z nově vzniklých 12-ti prostorných bytových jednotek o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, přičemž většina jednotek má prostorné lodžie a v základním stavebním provedení bohaté standardní vybavení.Výhody naší nabídky

© 2013 BytyMlynska.cz    E-mail: info@bytymlynska.cz  •  Telefon: +420 775 780 982